O nás

K výrobě přírodních mýdel a kosmetiky nás přivedl zdravý životní styl, život v souladu s přírodou a návrat k tradičním hodnotám. 

Od roku 2017 vyrábíme přírodní mýdla, tradiční mýdlářskou metodou za studena. V roce 2020 jsme k nim přidali i další kosmetické produkty a do budoucna bychom Vám rádi nabídli ještě širší sortiment čistě přírodní kosmetiky. Výrobou a prodejem přírodní kosmetiky bychom chtěli rozšiřovat povědomí veřejnosti o čistě přírodních produktech, které mají blahodárné účinky na pokožku, jelikož nevysušují a nedráždí jako běžná komerční kosmetika. Také jsme rádi, že můžeme výrobou přírodní kosmetiky podpořit tuzemskou výrobu. 

Produkty Flower spirit jsou čistě přírodní, bez umělých konzervantů, umělých parfemací, silikonů, parabenů, umělých barviv a dalších škodlivých složek. Jsou vhodná pro alergiky, atopiky i miminka. 

Všechny složky, které při výrobě naší kosmetiky používáme jsou přírodního charakteru, z ověřených zdrojů  a v té nejlepší kvalitě. Naše produkty jsou vyráběné v malém množství, ručně a s láskou.