Palo Santo vykuřovací dřívka

Palo Santo při vykuřování vylučuje příjemnou, sladce kokosovou exotickou vůni. Odstraňuje negativitu, stres, napětí, špatnou náladu i energii a přispívá k celkové emocionální stabilitě.

Balení obsahuje 2-3 dřívka o váze minimálně 20 g.

249 Kč
Dostupnost: Skladem
Palo Santo vykuřovací dřívka

Detailní popis produktu

Palo Santo - vykuřovací dřívka

Palo Santo neboli svaté dřevo se používá k vykuřování prostoru. Stromy jsou v Peru chráněny národní vládou, těží se pouze staré stromy, které by nepřežily. Odstraňuje negativní energii, přináší klid, vyrovnává emoce. Kouř má exotickou kokosová dřevitou sladkou vůni a nádherně provoní prostor. Vůně vytváří skvělou atmosféru k relaxaci, meditaci nebo cvičení jógy. 

Návod k použití: Dřívko zapalte, nechte cca půl minuty rozhořet a plamen sfoukněte. Pohybem ruky rozdmýchávejte dým kolem sebe a do okolního prostoru. (pro nejlepší očistné účinky ideálně do všech světových stran) Případně nechte doutnat ve vykuřovací misce nebo mušli. Po skončení dřívko pečlivě uhaste, můžete jej používat opakovaně. Důležité upozornění: Používejte pouze pro účely vykuřování! Neužívat vnitřně! Skladujte v suchu, temnu a mimo dosah dětí. Při manipulaci s ohněm dbejte zvýšené opatrnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: