Vykuřovací svazek šalvěj bílá a eukalyptus

Šalvěj bílá je jedním z nejmocnějších vykuřovadel. Má očistné a ochranné účinky a také působí proti bakteriím a virům. Eukalyptus vydává při vykuřování příjemně svěží vůni, která osvěží a provoní prostor. Zároveň uvolňuje dýchací cesty, ucpané dutiny při rýmě a působí jako přírodní repelent. 

Váha 20 - 24 g. 

249 Kč
Dostupnost: Skladem
Vykuřovací svazek šalvěj bílá a eukalyptus

Detailní popis produktu

Vykuřovací svazek - šalvěj bílá a eukalyptus

Bílá šalvěj je stálezelený keř původem z jihozápadu Spojených států a severozápadního Mexika. Domorodými indiánskými kmeny je bílá šalvěj považována za jednu z nejposvátnějších bylin, kterou používají k léčení a vykuřování. 

Eukalyptus se používá k vykuřování emocionálních zranění a úlevě od starostí. Zbavuje stresu, napětí a vyčerpání. 

Vykuřováním se můžete uvolnit, ulevit si od stresu a každodenních problémů, zbavit se negativních energií a pocitů, zharmonizovat se a oživit svůj životní prostor. Odstraňuje stagnující energii, obnovuje rovnováhu, přináší radost a chuť do života.

Návod k použití: Svazek zapalte, ihned sfoukněte a pohybem ruky rozdmýchávejte dým kolem sebe a do okolního prostoru. Případně nechte doutnat v kadidelnici nebo vykuřovací misce. Po skončení svazek pečlivě uhaste, můžete jej používat opakovaně. Důležité upozornění: Používejte pouze pro účely vykuřování! Neužívat vnitřně! Skladujte v suchu, temnu a mimo dosah dětí. Při manipulaci s ohněm dbejte zvýšené opatrnosti.