Gua Sha masážní kámen - křišťál

Gua Sha masážní kámen z přírodního krystalu křišťálu.

449 Kč
Dostupnost: Skladem
Gua Sha masážní kámen - křišťál

Detailní popis produktu

Gua Sha masážní kámen - křišťál 

Gua Sha je tisíce let stará masážní technika, která vychází z principů tradiční čínské medicíny. Používá se na masáž obličeje i celého těla. Název Gua Sha se skládá ze dvou slov - gua znamená v čínštině škrábat a sha znamená výsev. Smyslem masáže je tak “vyškrábat” z těla nemoc a všechny škodliviny. 

Masážní kámen je vyroben z přírodních krystalů, které mají sami o sobě léčivé účinky a harmonizují celý organismus. 

Pokud nevíte, jaký kámen si vybrat a nebo s krystaly teprve začínáte, s křišťálem nikdy nešlápnete vedle. Křišťál je nejuniverzálnějším krystalem, který lze použít při řešení jakéhokoliv problému. Uvolňuje a odblokovává energii, odstraňuje nerovnováhu a navozuje celkovou harmonii. Zbavuje bolestí hlavy a napětí. Napomáhá hojení, odstraňuje otoky a má pozitivní účinky při léčbě kožních onemocnění. Pozitivně působí na zdraví celého organismu. 

 

Účinky:

Pravidelnou Gua Sha masáží se zbavíte přebytečných tekutin z tkání (oteklého obličeje), zlepšíte prokrvení pokožkypleť zůstane napnutá a pružná. Navíc redukuje vrásky, obnovuje kontury obličeje, podporuje činnost lymfatického systému a odbourávání toxinů z těla.

Pomáhá také při bolestech hlavy a krční páteře. Gua Sha masáž je velmi příjemným rituálem, který má pozitivní vliv na psychiku, přináší pocity uvolnění a snižuje napětí

 

Použití:

Na odlíčenou pleť naneste pleťové sérum Age Away.

Masáž začínejte na zadní straně krku na šíji, směrem nahoru k linii vlasů. Masážní kámen přiložte kolmo ke krku a dlouhými tahy masírujte krční páteř. Pokračujte promasírováním stran krku (od ramene směrem k uchu) a poté přední strany krku (od klíční kosti směrem nahoru k bradě).

Pokračujte masáží obličeje, vždy od středu směrem ven. Promasírujte čelisti (od středu brady směrem k uchu), přejíždějte pod lícními kostmi (směrem od nosu k uchu), promasírujte tváře (směrem od rtů k uchu). Od kořene nosu lehce přejíždějte masážním kamenem po obočí směrem ke spánkům. Od kořene nosu směrem nahoru k vlasové linii jemně promasírujte čelo. Pokračujte postupně do stran od linie obočí, vždy až k linii vlasů.

Při masáži vyvíjejte lehký až střední tlak, nezapomeňte zhluboka dýchat. Během masáže by jste neměli pociťovat silnou bolest, musí Vám být příjemná. Pokud jsou nějaká místa více bolestivá, rozmasírujte je postupně, v rámci několika dnů.

Následkem prokrvení může pleť na přechodnou dobu mírně zčervenat. 

 

Vzhledem k tomu, že je masážní destička vyrobena z přírodního krystalu, je každý kousek originál. Proto prosím tolerujte malé odchylky. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: