Náš příběh

Flower Spirit je kolekce čistě přírodních mýdel a přírodní kosmetiky. Každý produkt je vědomě formulován a přísady jsou zvoleny tak, aby cíleně pečovaly o pokožku. Všechny složky, které při výrobě naší kosmetiky používáme jsou přírodní, z ověřených zdrojů a v té nejlepší kvalitě. Každý produkt je vyroben a zabalen ručně v Plzni v České republice. 

 

NÁŠ PŘÍBĚH

Zuzana a Alice, maminka a dcera, nejlepší kamarádky a zakladatelky značky Flower Spirit. Vždy jsme měly k přírodní kosmetice blízký vztah a tak jsme v roce 2017 začaly s výrobou přírodních mýdel. Jen tak pro sebe a pro radost z té krásné činnosti. V roce 2020 přišel nápad na vytvoření vlastní značky. Věděly jsme, že společnými silami dokážeme vytvořit něco výjimečného, chtěly jsme naplno využít svou kreativitu a tvořit něco, co nás bude opravdu těšit. Flower Spirit je odrazem všeho, co milujeme - od vytváření receptur, designových obalů, výroby našich produktů až po jejich balení směrem k Vám. Prostřednictvím naší značky šíříme povědomí o čistě přírodních kosmetických produktech a také jsme rády, že můžeme podpořit tuzemskou výrobu. Naše značka je inspirovaná přírodou, minimalismem a holistickým přístupem k životu. 

 

PROČ FLOWER SPIRIT?

Jméno naší značky vzniklo  spojením dvou slov - "Flower" - květina a "Spirit" - duše, které přesně vystihují filozofii naší značky. Říká se, že vůně je duší květiny. Naše značka je spojením lásky a respektu k přírodě. Příroda a rostliny jsou pro nás nekonečným zdrojem inspirace a zároveň i potěšením pro naši duši. Péčí o naši krásu prospíváme také své duševní pohodě, je to určitá forma relaxace a my věříme, že vnější a vnitřní krása jsou propojené. 

 image0_4

 

 

podpis_1030358

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení