Náš příběh

Flower Spirit je kolekce čistě přírodních mýdel a přírodní kosmetiky. Každý produkt je vědomě formulován a přísady jsou zvoleny tak, aby cíleně pečovaly o pokožku. Všechny složky, které při výrobě naší kosmetiky používáme jsou přírodní, z ověřených zdrojů a v té nejlepší kvalitě. Každý produkt je vyroben a zabalen ručně v Plzni v České republice. 

 

NÁŠ PŘÍBĚH

Alice a Zuzana, maminka a dcera, nejlepší kamarádky a zakladatelky značky Flower Spirit. Vždy jsme měly k přírodní kosmetice blízký vztah a tak jsme v roce 2017 začaly s výrobou přírodních mýdel. Jen tak pro sebe a pro radost z té krásné činnosti. V roce 2020 přišel nápad na vytvoření vlastní značky. Věděly jsme, že společnými silami dokážeme vytvořit něco výjimečného, chtěly jsme naplno využít svou kreativitu a tvořit něco, co nás bude opravdu těšit. Flower Spirit je odrazem všeho, co milujeme - od vytváření receptur, designových obalů, výroby našich produktů až po jejich balení směrem k Vám. Prostřednictvím naší značky šíříme povědomí o čistě přírodních kosmetických produktech a také jsme rády, že můžeme podpořit tuzemskou výrobu. Naše značka je inspirovaná přírodou, minimalismem a holistickým přístupem k životu. 

 

PROČ FLOWER SPIRIT?

Jméno naší značky vzniklo  spojením dvou slov - "Flower" - květina a "Spirit" - duše, které přesně vystihují filozofii naší značky. Říká se, že vůně je duší květiny. Naše značka je spojením lásky a respektu k přírodě. Příroda a rostliny jsou pro nás nekonečným zdrojem inspirace a zároveň i potěšením pro naši duši. Péčí o naši krásu prospíváme také své duševní pohodě, je to určitá forma relaxace a my věříme, že vnější a vnitřní krása jsou propojené. 

 image0_4

 

 

podpis_1030358