Náš příběh

Flower Spirit je kolekce čistě přírodních mýdel a přírodní kosmetiky. Každý produkt je vědomě formulován a přísady jsou zvoleny tak, aby cíleně pečovaly o pokožku. Všechny složky, které při výrobě naší kosmetiky používáme jsou přírodní, z ověřených zdrojů a v té nejlepší kvalitě. Každý produkt je vyroben a zabalen ručně v Plzni v České republice.  

NÁŠ PŘÍBĚH

Alice a Zuzana, maminka a dcera, nejlepší kamarádky a zakladatelky značky Flower Spirit. 

Naše značka vznikla již před 15 lety, kdy Zuzka byla ještě na střední škole. Její mamince Alici se dostala do rukou kniha o ruční výrobě mýdel a mýdly to vlastně celé začalo. Dlouhá léta Alice vyráběla mýdla pro rodinu, přátele a známé. A protože ve dvou se to lépe táhne, časem se k mamince přidala i Zuzka. A tak nějak tajně snily o tom, že třeba jednoho dne budou moci opustit svá nudná zaměstnání a dělat to, co je baví.

A protože jsme tvůrci svého osudu, přání se splnilo. V roce 2019 začala pandemie covidu a my jsme obě o zaměstnání přišly. Braly jsme to jako nový začátek a impuls k tomu konečně se do toho opřít naplno. Naše produkty jsme podrobily povinnému testování, abychom je vůbec mohly prodávat. V roce 2020 spatřil světlo světa náš e-shop.

Věděly jsme, že společnými silami dokážeme vytvořit něco výjimečného, chtěly jsme naplno využít svou kreativitu a tvořit něco, co nás bude opravdu těšit. Flower Spirit je odrazem všeho, co milujeme - od vytváření receptur, designových obalů, výroby našich produktů až po jejich balení směrem k Vám. Obě jsme si prošly syndromem vyhoření v zaměstnaní a o to víc jsme šťastné a vděčné, že nyní můžeme dělat to co nás baví. A nejhezčí odměnou jsou pro nás Vaše krásné ohlasy na naše produkty a příběhy, jak Vám pomáhají. 

Prostřednictvím naší značky šíříme povědomí o čistě přírodních kosmetických produktech a také jsme rády, že můžeme podpořit tuzemskou výrobu. Naše značka je inspirovaná přírodou, minimalismem a holistickým přístupem k životu.   

PROČ FLOWER SPIRIT?

Jméno naší značky vzniklo  spojením dvou slov - "Flower" - květina a "Spirit" - duše, které přesně vystihují filozofii naší značky. Říká se, že vůně je duší květiny. Naše značka je spojením lásky a respektu k přírodě. Příroda a rostliny jsou pro nás nekonečným zdrojem inspirace a zároveň i potěšením pro naši duši. Péčí o naši krásu prospíváme také své duševní pohodě, je to určitá forma relaxace a my věříme, že vnější a vnitřní krása jsou propojené. 

 image0_4 

podpis_1030358