Gua Sha masážní kámen na tělo - růženín

Gua Sha masážní kámen na tělo z přírodního krystalu růženínu. 

799 Kč
Dostupnost: Skladem
Gua Sha masážní kámen na tělo - růženín
Gua
Novinka

Detailní popis produktu

Gua Sha masážní kámen na tělo - růženín

Gua Sha je tisíce let stará masážní technika, která vychází z principů tradiční čínské medicíny. Používá se na masáž obličeje i celého těla. Název Gua Sha se skládá ze dvou slov - gua znamená v čínštině škrábat a sha znamená výsev. Smyslem masáže je tak “vyškrábat” z těla nemoc a všechny škodliviny. 

Masážní kámen je vyroben z přírodních krystalů, které mají sami o sobě léčivé účinky a harmonizují celý organismus. 

Pokud nevíte, jaký kámen si vybrat a nebo s krystaly teprve začínáte, s křišťálem nikdy nešlápnete vedle. Křišťál je nejuniverzálnějším krystalem, který lze použít při řešení jakéhokoliv problému. Uvolňuje a odblokovává energii, odstraňuje nerovnováhu a navozuje celkovou harmonii. Zbavuje bolestí hlavy a napětí. Napomáhá hojení, odstraňuje otoky a má pozitivní účinky při léčbě kožních onemocnění. Pozitivně působí na zdraví celého organismu. 

Účinky:

Pravidelnou Gua Sha masáží se zbavíte přebytečných tekutin z tkání (otoků), zlepšíte prokrvení pokožky, pokožka zůstane napnutá a pružná. Tato jedinečná metoda podporuje činnost lymfatického systému, odstraní toxiny z těla a zlepšuje projevy celulitidy.

Pomáhá také při bolestech hlavy a krční páteře. Gua Sha masáž je velmi příjemným rituálem, který má pozitivní vliv na psychiku, přináší pocity uvolnění a snižuje napětí

 

Použití:

Na pokožku naneste oblíbený masážní olej nebo krém. Masírujte od kotníků nahoru po směru lymfy, směrem k srdci. Každou oblast masírujte cca 5 minut (tzn. 5 minut jedno stehno a dalších 5 minut druhé). S Gua Shou můžete tímto způsobem masírovat celé tělo, od unavených lýtek, masáže stehen proti celulitidě nebo uvolnění napětí v ramenou. 

Při masáži vyvíjejte střední tlak a nezapomeňte zhluboka dýchat. Pokud s masáží začínáte, můžete při masáži pociťovat jemnou bolest, hlavně v oblasti stehen, která ale postupem času odezní. 

Následkem prokrvení může pleť na přechodnou dobu mírně zčervenat. 

Vzhledem k tomu, že je masážní destička vyrobena z přírodního krystalu, je každý kousek originál. Proto prosím tolerujte malé odchylky. 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 31.5.2024
Sice jsem si myslela, že to bude malinko větší, ale účel plní skvěle.